• شهرهای هوشمند - ترکیبی عالی از فناوری و پایداری
  "Smart cities – a perfect blend of technology and sustainability."
 • نشست اعضای شرکت تیکرو و هیئت امنای بنکداران شهر اهواز

  به‌زودی شاهد ساماندهی وضعیت بهینه حمل ونقل بار و كالای درون‌شهری خواهیم بود

  كارگروه سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری اهواز درنشستی با هیئت امنای بنکداران، اعضای شرکت تیکرو و هیئت امنای بنکداران شهر اهواز فرایند ساماندهی صدور بار برگ را مورد بررسی قرار دادند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت تیکرو، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اهواز با اشاره به اینکه به ‌زودی شاهد ساماندهی وضعیت بهینه حمل ونقل بار و كالای درون‌شهری خواهیم بود. افزود : در سامانه بارستان اهواز، تنها به رانندگان و ناوگانی اجازه دریافت باربرگ داده می شود که دارای پروانه فعالیت و اشتغال معتبر و دارای صلاحیت تعیین شده باشند. کروشانی در ادامه گفت: در صورتی که صاحب کالا برای حمل بار خود درخواست باربرگ نماید می تواند مطمئن باشد که راننده و خودرو ناوگان حمل و نقل دارای صلاحیت های لازم هستند.
  باربرگ بر اساس قانون تجارت الکترونیک مصوب مجلس شورای اسلامی است که به صورت الكترونيكي طراحی شد و به ازاء هر حمل بار در سطح شهر توسط کاربران از طريق درگاه های سامانه بارستان اهواز با ثبت اطلاعات فرستنده، گیرنده به عنوان سندی معتبر بین صاحبان کالا و دارندگان ناوگان حمل و نقل اجرا می شود.
  شرکت تیکرو به عنوان مجری این طرح در اهواز و کلان شهر های کشور فرآیندی را برای شهرداری فرآهم آورده تا آنها از میزان حمل و نقل درون شهری اطلاع و از مزایای مالی آن نیز بهره مند شوند.
  گفتنی است: پس از صدور باربرگ اطلاعات بار در حال انتقال به مقصد پس از حرکت به اطلاع فرستنده یا گیرنده کالا می رسد. این امر عامل مدیریت زمان برای گیرنده کالا را نیز فراهم می کند.