• شهرهای هوشمند - ترکیبی عالی از فناوری و پایداری
  "Smart cities – a perfect blend of technology and sustainability."
 • نصب آنتن های RFID شرکت تیکرو، در میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز

  نصب آنتهای RFID تیکرو در میدان میوه و تربار الغدیر اهواز

  آنتن های راهبردی RFID شرکت تیکرو توسط متخصصان این شرکت در گیت های ورودی و خروجی میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز نصب و راه اندازی گردید.

  بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت تیکرو، آنتن های راهبردی RFID شرکت تیکرو (شرکت محوران پردازش کامیاب) توسط متخصصان توانمند این شرکت در گیت های ورودی و خروجی میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز در آخرین روز های سال 1401نصب و راه اندازی گردید.
  با استفاده از این تکنولوژی تمامی اطلاعات آنلاین از طریق لیبل label (تگ) نصب شده بر روی شیشه جلوی ناوگان حمل و نقل بار بعد از قرار گرفتن خودرو در فاصله 12 الی 9 متری از طریق آنتن RFID شناسایی و توسط وای فای شناسنامه خودرو به سرورServer (رایانه چند منظوره) ارسال گردیده و برنامه تعریف شده میزان کسر بهای خدمات سازمان ها، طبق دستورکار در فلوچارت برنامه نویسی شده را اجرایی می نماید.
  اطلاعات دریافتی ورود و خروج انالیز شده ناوگان حمل و نقل میوه و تره بار در فضای میدان الغدیر توسط آنتن RFID تایید می گردد و پس از تعیین میزان مبلغ ورودی و خروجی توسط سرور از کیف پول قابل شارژ موجود در سامانه کسر شده و به هرکدام از پرداخت کنندگان به صورت پیامک در کسری از ثانیه ارسال خواهد شد.
  مهندسان شرکت تیکرو با اشاره به اینکه با استفاده از این سامانه تردد ناوگان حمل ونقل بار در میدان میوه و تره بار الغدیر دیگر بصورت مکانیزه و با دقت بالا انجام خواهد شد و پرداخت بهای خدمات از این طریق بدون حضور فیزیکی و از کیف پول قابل شارژ مالکان ناوگان انجام می پذیرد.
  افزودند: این روش نسبت به سیستم دستی از دقت و اطمینان بسیار بالایی برخوردار است و از ترافیک در زمان ورود و خروج به میدان میوه و تربار الغدیر نیز بشدت کاسته خواهد شد و می توان گفت در سالم سازی هوای کلان شهر اهواز تاثیر گذار است.